023568_940
Nowy kontrakt – Hotel Europejski w Warszawie

Miło nam poinformować, że firma Kamples podpisała kontrakt dotyczący modernizacji wnętrza Hotelu Europejski w Warszawie. Po zakończeniu z powodzeniem selekcji zostaliśmy wybrani jako jeden z wykonawców projektu. Obiektem naszych działań będzie wyposażanie apartamentów w luksusowe meble (rozwiń »)

20161130_091635
Zakończenie prac na statku rejsowym w Japonii

Dobiegły końca nasze prace na jednym z największych na świecie statku rejsowym Aida Perla w Nagasaki.                                        (rozwiń »)

54-9-miedzynarodowe-targi-wyposazenia-obiektow
Targi meblowe „World Hotel 2016” w Warszawie

Nasza firma wzięła udział w międzynarodowych targach wyposażenia obiektów noclegowych „World Hotel” w Warszawie w dniach 12-14 października 2016. Podczas targów możliwe było zapoznanie się z ofertą naszej firmy, przejrzenie naszych realizacji oraz rozmowa z naszymi przedstawicielami. Targi (rozwiń »)

WH
Targi meblowe „World Hotel 2015” w Warszawie.

Firma Kamples wzięła udział w Targach „WorldHotel” odbywających się w Warszawie w dniach 13-15 października 2015. Targi „WorldHotel” są wydarzeniem skierowanym wyłącznie do osób związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim.To prestiżowe, biznesowe spotkanie, podczas którego prezentowane (rozwiń »)

DUB
Targi meblowe „The Hotel Show” w Dubaju.

Firma Kamples wzięła udział w Targach Meblowych „The Hotel Show” odbywających się w Dubaju w dniach 28-30 września 2015. „The Hotel Show” to największa impreza branży hotelarskiej w rejonie Bliskiego i Środkowego Wschodu, odbywająca się (rozwiń »)

Kamples Spółka z o.o., 43-200 Pszczyna, ul. Piaskowa 67