SONY DSC

logo_kamples 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?
Firma Kamples działa i dynamicznie rozwija się od 1993 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu ekskluzywnych mebli i elementów wyposażenia dla luksusowych obiektów hotelowych, restauracji, lokali, czy rezydencji prywatnych.

 

CO NAS WYRÓŻNIA ?
Nasza firma cechuje się doskonałą znajomością luksusowej branży meblowej, dlatego nie boimy się żadnego wyzwania. Zespół naszych pracowników składa się wyłącznie z wykwalifikowanych osób, każdy projekt realizujemy z ogromną pasją, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że tworzymy wyroby najwyższej jakości o doskonałych właściwościach.

 

ZAPLECZE TECHNOLOGICZNE
Jesteśmy zaopatrzeni w nowoczesny sprzęt, co pozwala nam na wykonywanie najbardziej precyzyjnych prac. Firma dzieli się na dwa zakłady, pierwszy przygotowany jest na tradycyjną produkcję przy wykorzystaniu maszyn o konkretnym zastosowaniu roboczym, drugi to hala wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne do obróbki płyt meblowych i drewna, m. in. wielozadaniowe centrum obróbcze CNC, piłę panelową, czy w pełni automatyczną okleiniarkę.

 

OBSZAR DZIAŁANIA
Działamy globalnie. Nie ograniczamy się jedynie do rynku polskiego. Mamy za sobą wiele kontraktów na obszarze Europy oraz w innych, odległych zakątkach świata. Swoją obecność zaznaczyliśmy między innymi w Anglii, Francji, Niemczech, Słowacji, Hiszpanii, czy Skandynawii. Współpracę nawiązujemy bez względu na położenie geograficzne – i w tej kwestii nie ma dla nas ograniczeń.

Uczestniczymy w wielu międzynarodowych wydarzeniach targowych na terenie Polski, jak i innych krajów świata,
gdzie można zapoznać się z naszą działalnością.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Kamples Spółka z o.o., 43-200 Pszczyna, ul. Piaskowa 67